wineryan (wineryan) wrote,
wineryan
wineryan

סופיה וורגרה ממליצה על סקס עם לטיניות

http://eonline.il.msn.com/gossip/article.aspx?cp-documentid=160809239
מאת מערכת Eonline, תאריך פרסום, 19/03/2012
סופיה וורגרה ממליצה על סקס עם לטיניות
וורגרה הקולומביאנית קבעה שעם לטיניות זה פשוט יותר כיף, וסיפקה סוג של הוכחה בדמות תמונות לוהטות שלה. אנחנו השתכנענו. ואתם?

הוסף תגובהאתה ממליץ על זה73%אתה לא ממליץ על זה27%בוצעו 4 שיתופים
סופיה וורגרה ממליצה על סקס עם לטיניות

סופיה וורגרה על השער של Esquire צילום: Esquire - April 2012


לא נראה לנו שמישהו חשב אחרת, אבל למקרה שמישהו העיז לפקפק במידת הסקסיות של סופיה וורגרה הלוהטת, אנחנו בטוחים שהתמונות הללו מסירות כל ספק שהיה (?) קיים.

המהממת הקולומביאנית בת ה-39 מתנוססת על שער אפריל של מגזין Esquire, מציגה לראווה את נתוניה המרשימים ומייעצת לגברברים מתוסכלים כיצד ללכוד את תשומת ליבן של נשים לטיניות. תוציא עטים ותרשמו.

תמונה


סופיה וורגרה ב-Esquire צילום: Esquire - April 2012

"אני מניחה שבסופו של דבר, כל אישה רוצה שיעריכו אותה ושינהגו בה בכבוד", פוסקת וורגרה, ומיד מוסיפה כי "כל הנשים רוצות לשכב עם גבר באופן רומנטי, אבל אין ספק שעם לטיניות זה יותר כיף", היא אומרת בליווי קריצה.

אבל לדידה, לא רק הלטיניות מלאות בתשוקה עודפת, כי אם גם הלטינים, שבשל עובדה זו מתקשים לעיתים לשמור אמונים לבנות הזוג שלהם.

"לגברים לטינים יש משהו עמוק בפנים, אולי משהו גנטי, והנשים צריכות לשים לב לזה טוב טוב. בעוד שגבר אמריקאי ממוצע יחשוב פעמים לפני שהוא יכנס למשהו כזה וישקול טוב בראש את התוצאות, הגבר הלטיני לרוב אוהב את הדרמה והריגוש של הרגע".

אנחנו בטוחים שאף גבר, לטיני או לא, לא יעיז אפילו לחשוב על לבגוד בה!

לא פלא שבחרו בה לאישה הסקסית בעולם! גלו אילו נשים לוהטות הצליחו לחדור לרשימה

כתבות אחרונותדיון סוער בועדת החינוך של הכנסת בפרשת הכדורים הפסיכיאטריים ב"אח הגדול" מזל טוב! טלי מורנו ואייל קיציס הפכו להורים טריים רגב הוד משיק סופיה וורגרה ממליצה על סקס עם לטיניות ליידי גאגא מבטיחה להפסיק להתראיין האם ברק אובמה יופיע בסרט של "הפמלייה"? בר רפאלי נבחרה לפרזנטורית החדשה של ה.שטרן משטרת הגיברת: אפרת גוש מביאה נחת גווינת' פאלטרו בקמפיין חדש משטרת האופנה של טקס האוסקר 2012 הארטיסט הוא הזוכה הגדול של האוסקר! אכזבה: "הערת שוליים" לא קטף את האוסקר
Tags: sex
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments